Ruční vysavač Roidmi P1

Ruční vysavač Roidmi P1 Jestliže vám chybý praktický, kompaktní a výkonný ruční vysavač se kterým během pár chvil vysajete prach na nábytku,... více informací »
Ruční vysavač Roidmi P1
Značka: Roidmi
1 189 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční vysavač Roidmi P1 Jestliže vám chybý praktický, kompaktní a výkonný ruční vysavač se kterým během pár chvil vysajete prach na nábytku,...

Ruční vysavač Roidmi P1 Jestliže vám chybý praktický, kompaktní a výkonný ruční vysavač se kterým během pár chvil vysajete prach na nábytku, drobky z klávesnice nebo nečistoty na matraci, pak vyzkoušejte ruční vysavač Roidmi P1, který se velmi dobře vypořádá právě s prachem a dalšími drobnými nečistotami. Snadná manipulace Vysavač vám skvěle padne do ruky, díky své lehké konstrukci 0,5 kg se při úklidu nebudete ani nijak namáhat, jeho kompaktní rozměry pak zaručí, že jej můžete mít kdykoliv po ruce, třeba v kufru, když jedete na dovolenou, nebo v šuplíku v kanceláři. Bezdrátové provedení Bezdrátové provedení nabízí opravdu velké možnosti. Nebudete se muset zlobit s napájecí šňůrou, a když bude potřeba vysát drobky po dětech v autě, není nic jednoduššího něž použít právě ruční vysavač. Ideální výdrž baterie Zařízení udržuje v provozu baterie o kapacitě 2200 mAh s výdrží až 25 minut na jedno nabití. Po vybití vysavač opět plně dobijete pomocí micro USB portu a USB kabelu, který je součástí balení. O efektivní filtraci se postará HEPA filtr, který zachytí i velice jemný prach a další alergeny. Vynikající produkt Ruční vysavač Roidmi P1 dostanete aktuálně tady u nás umístěný v rubrice ruční vysavače! Vyberte si ještě další kousky ve zmiňované kategorii v akci! Známý výrobce Roidmi má na skladě prvotřídní výrobky Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Roidmi. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Ruční vysavač Roidmi P1 od společnosti s výborným jménem Roidmi máte možnost koupit v aktuální nabídce ve slevě! V současnosti za 1 189 Kč.