Ruční vysavač Rovus 360 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční vysavač Rovus 360 (BEZ BATERIE) Zajistěte si... více informací »
Ruční vysavač Rovus 360
Značka: neuvedeno
143 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční vysavač Rovus 360 (BEZ BATERIE) Zajistěte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční vysavač Rovus 360 (BEZ BATERIE) Zajistěte si pohodlný a přitom účinný každodenní úklid nepořádku ve vašem domě, v autě, garáži, na chatě nebo v kanceláři s bezdrátovým ručním vysavačem Rovus 360. Ruční vysavač s výdrží až 30 minut vysávání na jedno nabití vám se svým sacím výkonem 5 kPa zajistí rychlé a přitom důkladné vysátí nečistot, které ještě usnadní dva nástavce v balení. Zbavte se omezujících kabelů Nenechte se při úklidu vaší domácnosti omezovat kabely. Vysavač Rovus 360 je poháněn lithiovou baterií 18 V 2000 mAh, prodávanou samostatně, která zajišťuje výdrž až 30 minut vysávání na jedno nabití. Samotné dobíjení baterie přitom zabere jen 60 až 90 minut. BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ A JE TŘEBA JI KOUPIT U VÝROBCE. Čistější a zdravější vzduch Ruční vysavač Rovus 360 je stvořen tak, aby u vás doma zajistil zdravější a pohodlnější prostředí. To má na starosti kvalitní omyvatelný HEPA filtr, jenž dokáže zachytit i ty nejmenší částečky nečistot a prachu, načež vypouští pouze čistý vzduch. Dva praktické nástavce Dva speciálně navržené nástavce, které jsou součástí balení, vám umožní přístup i k těžko dosažitelným nečistotám. Těžce přístupné rohy, úzké prostory a otvory dokonale vysajete se štěrbinovým nástavcem, zatímco kartáčový nástavec pomůže vysát vlasy a chlupy domácích mazlíčků z podlah, pohovek nebo čalounění. Hodně oblíbený produkt Ruční vysavač Rovus 360 jde pořídit aktuálně na webu v populární kategorii ostatní značky vysavačů. Nyní získáte akční kusy ve zmiňované sekci za akční cenu! Výrobce neuvedeno pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment ! A to je teprve začátek!

Hodně oblíbený produkt Ruční vysavač Rovus 360 OBAL POŠKOZEN od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno je dostupný aktuálně za výhodnou cenu! V současnosti za 143 Kč.