Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461, bílá, 1,7l

Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461 Bílá Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní... více informací »
Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461
Značka: Bosch
999 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461 Bílá Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní...

Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461 Bílá Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní výhodou této konve je hubice tvarovaná pro přesné nalévání. Díky ní se vždy trefíte přesně do konvice či hrnku a nepolijete si linku. S elegantním jednoduchým designem a opravdu snadným ovládáním zapadne do vaší kuchyně a stane se vaší prodlouženou rukou. Šetří vodu i čas Díky snadno čitelné vodovodní stupnici umístěné vně konve odměříte potřebné množství vody. Ušetříte tak čas, energii i vodu samotnou. Minimální objem vody je 500 ml, maximální 1,7 l. Má také stupnici dělenou na počet šálků, takže nemusíte objem počítat. Snadná manipulace s vodou Manipulace s konvicí je tak snadná, že to zvládnete i jednou rukou. Víčko otevřete stiskem jediného tlačítka a otvorem konev snadno naplníte. Až se voda dovaří, optimalizovaný tvar hubice zajistí přesný a snadno regulovaný proud vody, díky kterému se trefíte i do úzkých otvorů jako hrdlo termosky. Bezpečí především Konvice má topnou spirálu bezpečně skrytou uvnitř podstavce. Díky tomu se k ní nedostane voda. Podstavec má také trojitou ochranu proti přehřátí a proti vaření na prázdno. Základna z nerezu se zase postará o optimální vedení tepla a navíjecí kabel o snadné uskladnění.
Designový výrobek Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461, máte možnost najít rovněž tady na stránkách v populární rubrice nerezové rychlovarné konvice! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této populární sekce za příznivou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Bosch pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty. se zárukou dlouhé životnosti! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Bosch. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Rychlovarná konvice Bosch TWK7L461, bílá, 1,7l od známého dodavatele Bosch jde získat zrovna dnes za nejnižší cenu! Nabídky od 999 Kč.