Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467, krémová, 1,7l

Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467 Krémová Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní... více informací »
Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467
Značka: Bosch
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467 Krémová Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní...

Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467 Krémová Sháníte jednoduchou a kvalitní konvici, se kterou se vám bude snadno manipulovat? Hlavní výhodou této konve je hubice tvarovaná pro přesné nalévání. Díky ní se vždy trefíte přesně do konvice či hrnku a nepolijete si linku. S elegantním jednoduchým designem a opravdu snadným ovládáním zapadne do vaší kuchyně a stane se vaší prodlouženou rukou. Šetří vodu i čas Díky snadno čitelné vodovodní stupnici umístěné vně konve odměříte potřebné množství vody. Ušetříte tak čas, energii i vodu samotnou. Minimální objem vody je 500 ml, maximální 1,7 l. Má také stupnici dělenou na počet šálků, takže nemusíte objem počítat. Snadná manipulace s vodou Manipulace s konvicí je tak snadná, že to zvládnete i jednou rukou. Víčko otevřete stiskem jediného tlačítka a otvorem konev snadno naplníte. Až se voda dovaří, optimalizovaný tvar hubice zajistí přesný a snadno regulovaný proud vody, díky kterému se trefíte i do úzkých otvorů jako hrdlo termosky. Bezpečí především Konvice má topnou spirálu bezpečně skrytou uvnitř podstavce. Díky tomu se k ní nedostane voda. Podstavec má také trojitou ochranu proti přehřátí a proti vaření na prázdno. Základna z nerezu se zase postará o optimální vedení tepla a navíjecí kabel o snadné uskladnění.
Nový kus Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467, krémová, jde získat mimo jiné u nás v populární rubrice nerezové rychlovarné konvice. Podívejte se na ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu!

Povedený kousek Rychlovarná konvice Bosch TWK7L467, krémová, 1,7l od známé kvalitní značky Bosch lze koupit u nás se slevou! Cena od 1 390 Kč.