Rychlovarná konvice Concept RK2383, červená, 1,7l OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rychlovarná konvice Concept RK2383 Velký objem S rychlovarnou... více informací »
Rychlovarná konvice Concept RK2383
Značka: CONCEPT
341 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rychlovarná konvice Concept RK2383 Velký objem S rychlovarnou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rychlovarná konvice Concept RK2383 Velký objem S rychlovarnou konvicí RK2383 uvaříte na jedno naplnění až 7 šálků vašeho oblíbeného horkého nápoje. Je opatřena velkým vodoznakem, díky kterému máte dokonalý přehled o množství vody uvnitř konvice. Hlavní spínač slouží současně jako kontrolka provozu, která se červeně rozsvítí vždy, když je konvice zapnutá. Značkový konektor STRIX Konvice RK2383 je osazena konektorem britské značky STRIX, který je zárukou nejvyšší kvality a prodlužuje životnost spotřebiče. Jednoduchá manipulace a snadná údržba Konvice je opatřena tlačítkem pro snadné otevření víka a velkým plnicím otvorem pro pohodlné plnění vodou. Hladké dno se skrytým topným tělesem zamezuje usazování nečistot. Filtr proti vodním usazeninám je vyjímatelný, takže ho můžete kdykoliv dle potřeby vyčistit. Praktický je i plně otočný podstavec s prostorem pro uschování přebytečného kabelu, na který můžete konvici postavit z jakéhokoliv úhlu. Bezpečnost na prvním místě Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v okamžiku, kdy ji omylem zapnete prázdnou. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění větší stability. 5 barevných variant Pokud se vám tato konvička líbí, ale barevně neladí do vaší kuchyně, můžete vybírat z dalších 4 barevných variant – bílá (RK2380), černá (RK2381), šedá (RK2382) a krémová (RK2384).
Tento zlevněný kousek Rychlovarná konvice Concept RK2383, červená, 1,7l OBAL POŠKOZEN lze koupit právě nyní tady na našem webu v kategorii rychlovarné konvice concept! Vyberte si vyjímečné kousky z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Známý dodavatel CONCEPT nabízí velmi kvalitní sortiment . A to ještě není vše! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky CONCEPT. Najdete je níže na této stránce.

Hodně oblíbený výrobek Rychlovarná konvice Concept RK2383, červená, 1,7l OBAL POŠKOZEN od skvělé a známé značky CONCEPT jednoduše naleznete teď extra výhodně. Nyní za akční cenu 341 Kč.