Rychlovarná konvice Concept RK3241, bílá/nerez, 1,7l POUŽITÉ, NEO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3241 o objemu... více informací »
Rychlovarná konvice Concept RK3241
Značka: CONCEPT
639 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3241 o objemu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí RK3241 o objemu 1,7 l připravíte až 7 šálků na jedno naplnění. Je vyrobená z ušlechtilé nerezové oceli, takže je velmi odolná a bude vám dlouho sloužit. Díky vodoznaku máte dokonalý přehled o množství vody uvnitř konvice. Ve vypínači je umístěná kontrolka provozu, která se rozsvítí vždy, když je konvice zapnutá. Značkový konektor STRIX Konvice je osazena konektorem britské značky STRIX, který je zárukou vysoké kvality a díky kvalitě použitých materiálů prodlužuje životnost spotřebiče. Jednoduchá manipulace Konvice je opatřena širokým hrdlem pro snadné nalévání vody do šálků. Jednoduše ji otevřete stiskem jednoho tlačítka. Díky skrytým topným tělesům a jemnému vyjímatelnému filtru proti vodnímu kameni se vám bude konvice jednoduše udržovat. Další výhodou je otočná základna, která zrychluje manipulaci s konvicí. Bezpečnost na prvním místě Konvice je opatřena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v případě, že ji omylem zapnete prázdnou.

Oblíbený produkt Rychlovarná konvice Concept RK3241, bílá/nerez, 1,7l POUŽITÉ, NEO od odblíbeného výrobce CONCEPT snadno můžete získat v naší online nabídce za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 639 Kč.