Rychlovarná konvice Concept RK3310, krémová/nerez, 1,7l VADA VZHL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábanou barvu.Rychlovarná konvice Concept RK3310 Stylový design... více informací »
Rychlovarná konvice Concept RK3310
Značka: neuvedeno
1 189 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábanou barvu.Rychlovarná konvice Concept RK3310 Stylový design...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškrábanou barvu.Rychlovarná konvice Concept RK3310 Stylový design Rychlovarná konvice Concept RK3310 Nordic je spojením moderního skandinávského designu a kvalitního zpracování. Kombinace nerezové oceli s elegantním matným povrchem a doplňků v designu dřeva jsou nejen zárukou estetického potěšení, ale i vysoké odolnosti a kvality. Perfektně zapadne do moderní i tradiční kuchyně. Pojme 1,7 l vody, ze které uvaříte až 7 šálků vašeho oblíbeného nápoje. Kvalitní zpracování Konvice RK3310 Nordic je osazena konektorem britské značky STRIX, který je zárukou nejvyšší kvality a prodlužuje životnost spotřebiče. Jednoduchá manipulace a snadná údržba Konvice je opatřena odnímatelným víkem s integrovaným filtrem proti usazeninám a velkým plnicím otvorem pro pohodlné plnění vodou. Hladké dno se skrytým topným tělesem zamezuje usazování nečistot. Velký vodoznak pod rukojetí nabízí přehled o množství vody uvnitř konvice. Praktický je i plně otočný podstavec s prostorem pro uschování přebytečného kabelu, na který můžete konvici postavit z jakéhokoliv úhlu. Bezpečnost na prvním místě Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji sejmete z podstavce nebo v okamžiku, kdy ji omylem zapnete prázdnou. Hlavní spínač slouží jako kontrolka provozu a rozsvítí se vždy, když konvici zapnete. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění větší stability.
Zlevněný produkt jde pořídit snadno na webu ve známé sekci rychlovarné konvice concept! Nyní můžete koupit parádní kousky ze zmíněné kategorie za parádní cenu!

Zcela unikátní produkt Rychlovarná konvice Concept RK3310, krémová/nerez, 1,7l VADA VZHL od oblíbené značky neuvedeno máte možnost pořídit zde teď ve výprodejové akci. Aktuálně stojí u nás 1 189 Kč.