Rychlovarná konvice De'Longhi KBOV2001GR

Rychlovarná konvice Jestliže si přejete pomocníka, který vám připraví šálek lahodné kávy či čaje, ale zároveň se z něj stane i módní... více informací »
Rychlovarná konvice De'Longhi KBOV2001GR
Značka: DéLonghi
1 880 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Jestliže si přejete pomocníka, který vám připraví šálek lahodné kávy či čaje, ale zároveň se z něj stane i módní...

Rychlovarná konvice Jestliže si přejete pomocníka, který vám připraví šálek lahodné kávy či čaje, ale zároveň se z něj stane i módní doplněk do vaší kuchyně, pak je rychlovarná konvice DeLonghi KBOV2001GR přesně pro vás. Elegantní, sofistikovaný a retro design vám zaujme na první pohled. Objem nádoby je 1,7 litrů, takže hravě obsloužíte nejen sebe, ale i své hosty či rodinu. Indikátor hladiny Indikátor vodní hladiny v zadní části konvice. Otočná základna 360° otočná základna. Odnímatelná zíkladna bez kabelu pro větší komfort. Anti-Scale filtr Odnímatelný a omyvatelný anti-scale filtr.

Nejprodávanější kus Rychlovarná konvice De'Longhi KBOV2001GR od společnosti DéLonghi jde koupit právě teď u nás za výhodné peníze! Právě lze objednat jen za 1 880 Kč.