Rychlovarná konvice ETA Ela 8598 90030, bílá, 1,7l

Rychlovarná konvice ETA Ela Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle přivést... více informací »
Rychlovarná konvice ETA Ela
Značka: Eta
999 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice ETA Ela Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle přivést...

Rychlovarná konvice ETA Ela Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle přivést vodu k varu na oblíbený čaj nebo chutnou kávu. Konvice značky ETA se pyšní svoji vysokou kvalitou jak použitých materiálů, tak i celkového zpracování. Její elegantní provedení navíc krásně zapadne do každé kuchyně a skvěle ji doplní. Výkonný pomocník Rychlovarná konvice ETA Ela se pyšní příkonem 2100 W, který v kombinaci s kontaktním systémem rychle ohřeje až 1,7 litru vody, což je i maximální kapacita konvice. Díky vodoznaku budete vždy přesně vědět kolik v konvici ještě zbývá vody, nebo zda je třeba ji už doplnit. Bezpečnost zajištěna Jakmile dojde k zapnutí spotřebiče, rozsvítí se světelná kontrolka provozu, až voda uvnitř dosáhne bodu varu, konvice se sama automaticky vypne. Jestliže by došlo k přetížení na elektrickém obvodu, bezpečnostní pojistka přeruší obvod a zabrání tak přehřátí, ale i chodu naprázdno. Snadná údržba Mezi další výhody patří i vyjímatelné filtrační sítko, které při čištění konvice stačí opláchnout pod tekoucí vodou, právě čištění je i díky skrytému topnému tělesu velice snadné. No, a pokud řešíte, co s nadbytečnou délkou kabelu, jednoduše ji můžete uskladnit do podstavce.

Velmi prodávaný výrobek Rychlovarná konvice ETA Ela 8598 90030, bílá, 1,7l od oblíbené značky se zárukou kvality Eta snadno můžete najít tady za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.