Rychlovarná konvice ETA Ela Mini 8599 90010, červená, 1,2l

Rychlovarná konvice ETA Ela Mini Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle... více informací »
Rychlovarná konvice ETA Ela Mini 8599 90010
Značka: Eta
799 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice ETA Ela Mini Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle...

Rychlovarná konvice ETA Ela Mini Rychlovarnou konvici dnes najdeme snad v každé domácnosti, je to praktický pomocník, který zvládne během chvíle přivést vodu k varu na oblíbený čaj nebo chutnou kávu. Konvice značky ETA se pyšní svoji vysokou kvalitou jak použitých materiálů, tak i celkového zpracování. Její elegantní provedení navíc krásně zapadne do každé kuchyně a skvěle ji doplní. Výkonný pomocník Rychlovarná konvice ETA Ela Mini se pyšní příkonem 2100 W, který v kombinaci s kontaktním systémem rychle ohřeje až 1,2 litru vody, což je i maximální kapacita konvice. Díky vodoznaku budete vždy přesně vědět kolik v konvici ještě zbývá vody, nebo zda je třeba ji už doplnit. Bezpečnost zajištěna Jakmile dojde k zapnutí spotřebiče, rozsvítí se světelná kontrolka provozu, až voda uvnitř dosáhne bodu varu, konvice se sama automaticky vypne. Jestliže by došlo k přetížení na elektrickém obvodu, bezpečnostní pojistka přeruší obvod a zabrání tak přehřátí, ale i chodu naprázdno. Snadná údržba Mezi další výhody patří i vyjímatelné filtrační sítko, které při čištění konvice stačí opláchnout pod tekoucí vodou, právě čištění je i díky skrytému topnému tělesu velice snadné. No, a pokud řešíte, co s nadbytečnou délkou kabelu, jednoduše ji můžete uskladnit do podstavce.

Akční produkt Rychlovarná konvice ETA Ela Mini 8599 90010, červená, 1,2l od přední značky Eta jde koupit právě dnes v bezva akci. V akci za cenu 799 Kč.