Rychlovarná konvice Philips HD9351/90, nerez, 1,7l OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Rychlovarná konvice Varná konvice z nerezu se stane... více informací »
Rychlovarná konvice Philips HD9351/90
Značka: neuvedeno
1 259 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Rychlovarná konvice Varná konvice z nerezu se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Rychlovarná konvice Varná konvice z nerezu se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. V této elegantní rychlovarné konvici s dlouhou životností se odráží 60 let zkušeností společnosti Philips. Odolné celonerezové tělo Odolný materiál z nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Mikrosítko Odnímatelné mikrosítko na hubičce zachytí všechny částečky vodního kamene o velikosti až 200 mikrometrů a zaručí tak čistotu vody. Snadné plnění Konvici je možno naplnit dvěma způsoby. Buďto prostřednictvím hubičky nebo po otevření víka s pružinou. Ploché topné těleso Skryté topné těleso z nerezové oceli zajišťuje rychlé přivedení k varu a snadné čištění. Bezpečnostní systém Konvici je možno naplnit dvěma způsoby. Buďto prostřednictvím hubičky nebo po otevření víka s pružinou. Světelný indikátor Elegantní indikátor zasazený ve vypínači osvětlí konvici, když je zapnutá. Čitelný ukazatel hladiny vody Hladina vody je snadno čitelná díky indikátoru umístěným pod rukojetí. Víko s pružinou Víko otevřete jednoduchým stisknutím tlačítka. Tím se vyhnete kontaktu s párou. Velký otvor usnadňuje čištění konvice. Bezdrátová, otočná o 360° Bezdrátová varná konvice je umístěna na otočné základně otočné o 360°, která umožňuje jednoduché zvedání a nasazování konvice. Snadné nastavení a skladování Napájecí kabel se dá navinout pod základnu, takže nebude zbytečně překážet.Unikátní produkt Rychlovarná konvice Philips HD9351/90, nerez, 1,7l OBAL POŠKOZEN máte možnost dostat pohodlně na našich stránkách umístěný v sekci nerezové rychlovarné konvice! Nyní můžete koupit parádní kousky z této oblíbené sekce za skvělou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další produkty od výrobce neuvedeno. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel neuvedeno vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment ! Přesvědčte se!

Velmi žádaný kousek Rychlovarná konvice Philips HD9351/90, nerez, 1,7l OBAL POŠKOZEN od značky se zárukou kvality neuvedeno najdete právě teď v nabídce za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 259 Kč.