Rychlovarná konvice Philips Series 3000 HD9318/00, bílá, 1,7l

Rychlovarná konvice Plastová odolná rychlovarná konvice pro využití při zpracování potravin zajišťuje dlouhé a spolehlivé každodenní... více informací »
Rychlovarná konvice Philips Series
Značka: Philips
729 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Plastová odolná rychlovarná konvice pro využití při zpracování potravin zajišťuje dlouhé a spolehlivé každodenní...

Rychlovarná konvice Plastová odolná rychlovarná konvice pro využití při zpracování potravin zajišťuje dlouhé a spolehlivé každodenní používání. Konvice přináší kapacitu pro až 1,7 l vody. Bezdrátová, otočná o 360° Bezdrátová varná konvice je umístěna na základně otočné o 360° umožňující snadné zvedání a nasazování zpět. Mikrosítko Odnímatelné mikrosítko na hubičce zachytí všechny částečky vodního kamene o velikosti až 200 mikrometrů a zaručí tak čistotu vody. Snadné plnění Konvici lze naplnit prostřednictvím hubičky nebo po otevření víka s pružinou. Ploché topné těleso Skrytý topné těleso z nerezové oceli zajišťuje rychlé přivedení k varu a snadné čištění. Bezpečnostní systém Konvice se automaticky vypne, když je voda připravena, když konvici zvednete ze základny nebo když je v ní příliš málo vody. Světelný indikátor Elegantní indikátor zasazený ve vypínači osvětlí konvici, když je zapnutá. Čitelný ukazatel hladiny vody Hladina vody je snadno čitelná díky indikátoru umístěným pod rukojetí. Víko s pružinou Víko se otevírá plynule stisknutím tlačítka, čímž se zabraňuje kontaktu s párou. Velký otvor usnadňuje čištění. Snadné nastavení a skladování Napájecí kabel lez navinout pod základnu, takže se jeho délka přizpůsobí každé kuchyni a snadno se uloží.

Tento žádaný produkt Rychlovarná konvice Philips Series 3000 HD9318/00, bílá, 1,7l od výrobce Philips snadno můžete sehnat aktuálně na webu levně! Teď za akční cenu 729 Kč.