Rychlovarná konvice Russel Hobbs 23930-70, nerez, 1,7l

Stylový doplněk Konvice Victory je přesně tím, co vaše kuchyň potřebuje. Kombinace broušené nerezové oceli s plastovými prvky bude dokonalým... více informací »
Rychlovarná konvice Russel Hobbs 23930-70
Značka: Russell Hobbs
993 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový doplněk Konvice Victory je přesně tím, co vaše kuchyň potřebuje. Kombinace broušené nerezové oceli s plastovými prvky bude dokonalým...

Stylový doplněk Konvice Victory je přesně tím, co vaše kuchyň potřebuje. Kombinace broušené nerezové oceli s plastovými prvky bude dokonalým doplňkem vaší kuchyňské linky. Nejenže je nadčasová svým designem, ale také se může pochlubit sebevědomým výkonem, díky zdokonalené nálevce a zónami rychlého varu. ) Vaří rychle a úsporně Zóna rychlého varu s červenými indikátory množství vody uvnitř konvice vám umožní uvařit přesné množství vody potřebné na jeden, dva i tři šálky. A to není vše, navíc vám při tom ušetří až 66 % energie. Světelný indikátor Dodejte své kuchyni trochu barvy se světelným ukazatelem, díky kterému bude místnost osvětlena uklidňujícím modrým světlem kdykoli svou konvici zapnete. Ukradněte si pár momentů a svůj šálek čaje jen pro sebe než začne náročný, každodenní shon!
Zajímavý výrobek je k dostání teď na našem webu v rubrice nerezové rychlovarné konvice. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.

Tento oblíbený kousek Rychlovarná konvice Russel Hobbs 23930-70, nerez, 1,7l od odblíbeného výrobce Russell Hobbs máte možnost získat právě nyní na našich stránkách za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 993 Kč.