Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet 26300-70, nerez, 1,7l

Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet 26300-70 Oblíbený čaj nebo lahodnou kávu si budete moci dopřát během pár chvil, a to díky rychlovarné... více informací »
Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet
Značka: Russell Hobbs
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet 26300-70 Oblíbený čaj nebo lahodnou kávu si budete moci dopřát během pár chvil, a to díky rychlovarné...

Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet 26300-70 Oblíbený čaj nebo lahodnou kávu si budete moci dopřát během pár chvil, a to díky rychlovarné konvici Russel Hobbs. Potěší vás její velký výkon, tichý provoz a její stylové provedení vás bude bavit. Elegance a styl Konvice Quiet 26300-70 vás na první pohled zaujme svým elegantním provedením z broušené nerezové oceli, a ten pravý šmrnc konvici dodává modré podsvícení, které se rozsvítí, jakmile je konvice v provozu. Zdokonalená nálevka Díky oboustrannému ukazateli hladiny budete mít vždy maximální přehled o tom, kolik v konvici zbývá vody a zda je třeba ji doplnit, a se zdokonalenou nálevkou už nebudete mít ani žádné kapky na kuchyňské lince. Rychlý a tichý chod V neposlední řadě si jistě zamilujete i její tichý chod, takže při ranním vaření čaje už nevzbudíte další členy rodiny. A pokud vaříte vodu jen pro sebe, a současně spěcháte do práce, jistě oceníte, že konvice dokáže uvařit vodu pro jeden šálek o objemu 236 ml za méně než 56 sekund.Povedený kousek Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet jde koupit bezstarostně tu na našem webu v oblíbené sekci nerezové rychlovarné konvice. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z naší rubriky za akční cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky Russell Hobbs. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený produkt Rychlovarná konvice Russell Hobbs Quiet 26300-70, nerez, 1,7l od našeho výrobce Russell Hobbs lze zakoupit momentálně za příznivou cenu! Výhodně teď u nás za 1 439 Kč.