Rychlovarná konvice Severin WK 3422, sklo, 1,7l

Rychlovarná konvice Severin WK 3422 Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí Severin WK 3422 o objemu 1,7 l připravíte několik šálků na... více informací »
Rychlovarná konvice Severin WK
Značka: Severin
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice Severin WK 3422 Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí Severin WK 3422 o objemu 1,7 l připravíte několik šálků na...

Rychlovarná konvice Severin WK 3422 Praktická ve všech směrech S rychlovarnou konvicí Severin WK 3422 o objemu 1,7 l připravíte několik šálků na jedno naplnění. Je vyrobená z odolného skla, takže vám bude dlouho sloužit. Díky vodoznaku máte dokonalý přehled o množství vody uvnitř konvice. Jednoduchá manipulace Konvice je opatřena širokým hrdlem pro snadné nalévání vody do šálků. Jednoduše ji otevřete stiskem jednoho tlačítka. Díky skrytým topným tělesům a jemnému vyjímatelnému filtru proti vodnímu kameni se vám bude konvice jednoduše udržovat. Další výhodou je otočná základna, která zrychluje manipulaci s konvicí. Nastavitelná teplota Konvice disponuje funkcí nastavení teploty. Můžete si vybrat tu nejvhodnější teplotu pro váš nápoj. V rozmezí mezi 40 °C a 100 °C – nastavitelný v intervalech po 5 °C, s funkcí udržování teploty. Sítko na čaj Konvice navíc disponuje praktickým sítkem na čaj, který díky tomu můžete připravovat přímo v konvici. Ušetříte si tak spoustu času s přípravou a navíc je to pohodlnější.

Unikátní a žádaný výrobek Rychlovarná konvice Severin WK 3422, sklo, 1,7l s osvědčenou značkou Severin máte možnost koupit tady teď ve slevě. Momentálně v akci za 3 599 Kč.