Rychlovarná konvice SMEG 50's Retro Style KLF05PKEU,růžová,0,8l

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF05PKEU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou... více informací »
Rychlovarná konvice SMEG 50's Retro Style
Značka: Smeg
3 191 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF05PKEU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou...

Rychlovarná konvice 50s retro Smeg KLF05PKEU Hledáte konvici, která bude hvězdou vaší kuchyně? Nechte se okouzlit estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Rychlovarná konvice je vyrobená v elegantním retro designu, takže určitě nezapadne mezi nudné spotřebiče. Má toho ale víc než líbivý obal. Rychlá konev Se sílou 1400 W uvaří tato rychlovarný konev vodu opravdu během chvilky. Napomáhá tomu i fakt, že konev má dvojité stěny. Vnitřní je z nerezu. Voda tak i vydrží dlouho teplá. Pro vyšší bezpečnost je navíc topné těleso skryté a zabudované do plastového podstavce. Při 100 °C se konev automaticky vypne. Malá velikost S objemem 0,8 l je ideální pro menší domácnosti, na kolej nebo do hotelového pokoje či kanceláře, které navíc krásně ozdobí. Vyznavače ekologického stylu života zase potěší, že s menším objemem nebude plýtvat vodou. Kvalitní a praktické zpracování Tato konev nenabízí luxus jen naoko. Myslí na každý detail, jako nerezový filtr, který můžete jednoduše mýt. Má i otočitelný podstavec nebo navíjení kabelu. Potěší vás také praktická plastová rukojeť s protiskluzovou gumou zespodu. Také otevírání víčka je praktické, otevře se v úhlu 80°, což je akorát na pohodlné rozlívání do konvičky.

Tento akční a ve slevě kus Rychlovarná konvice SMEG 50's Retro Style KLF05PKEU,růžová,0,8l od společnosti se zárukou kvality Smeg snadno můžete najít právě teď pořád výhodně. Výhodně za cenu 3 191 Kč.