Rychlovarná konvice Tefal KI240D30, regulace teploty, 1,7l OBAL P

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Digitální displej Rychlovarná konvice Tefal Control express... více informací »
Rychlovarná konvice Tefal KI240D30
Značka: neuvedeno
1 529 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Digitální displej Rychlovarná konvice Tefal Control express...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Digitální displej Rychlovarná konvice Tefal Control express KI240D30 nabízí rychlý ohřev vody a to hned s možností výběru ze 7 nastavení teplot. S konvicí KI240D30 si tak připravíte jakýkoliv nápoj. Součástí konvice je základna se středovým kontaktem (360°), která je vybavená digitálním displejem. Na něm lze nastavit všechny nabízené funkce jako je udržování teploty po dobu 60 min, výběr ze 7 teplot (60°, 70°, 80°, 85°, 90°, 95°, 100°C). Displej je aktivní 30 min a poté se automaticky přepne do standby módu. Konvici nechybí tlačítko ON/OFF. Filtr proti vápenatým usazeninám Konvice je vybavena vyjímatelným filtrem proti vápenatým usazeninám. Snadno ho lze vyjmout a důkladně umýt. Na obou stranách přístroje jsou vodoznaky, díky kterým přesně víte, kolik vody vaříte. Vnitřní strana konvice je výborně udržovatelná a to díky schovanému topnému tělesu pod nerezovým dnem a do široka otevíratelnému víku, které je opatřeno zámkem. Objem konvice je 1,7 l.
Vynikající produkt Rychlovarná konvice Tefal KI240D30, regulace teploty, 1,7l OBAL dostanete mimo jiné na stránkách v kategorii nerezové rychlovarné konvice! Připravili jsme pro vás ještě další výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více kousků od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Rychlovarná konvice Tefal KI240D30, regulace teploty, 1,7l OBAL P od našeho známého výrobce neuvedeno můžete získat tady teď výhodně! Zrovna nyní za cenu 1 529 Kč.