Rýžovar Russell Hobbs 19750-56, 1,8l ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Elektrický hrnec Russell Hobbs Home Rice Cooker se stane dokonalým... více informací »
Rýžovar Russell Hobbs 19750-56
Značka: neuvedeno
809 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Elektrický hrnec Russell Hobbs Home Rice Cooker se stane dokonalým...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Elektrický hrnec Russell Hobbs Home Rice Cooker se stane dokonalým pomocníkem při přípravě rýže. Jeho povrch je vyroben z kartáčované nerezové oceli. Objem mísy činí 1,8 l. Praktická je funkce automatického udržování teploty rýže, která vám tak nikdy nevychladne. Disponuje dostatečným příkonem 700 W. Tento rýžovar se umí po určité době sám automaticky vypnout. Při vaření rýže prostě dáte do odnímatelné mísy s nepřilnavým povrchem jen na každou odměrku rýže 1 odměrku vody a mísu vložíte do hrnce. Mísou pootočíte o čtvrt otáčky do obou směrů, abyste se ujistili, že je mezi spodkem mísy a topným tělesem dobrý kontakt, na mísu dáte skleněnou poklici a zapnete hrnec. Až voda vyvře, hrnec to automaticky rozpozná, přepínač přeskočí na symbol N, kontrolka P zhasne a rozsvítí se kontrolka N. Rýži nechte asi 10 minut odležet a potom hrnec vypojte ze sítě. Pokud se nejedná o rybu, s rozvařením si nedělejte přílišné starosti – vaření v páře je relativně šetrná metoda a pár minut navíc nemůže nijak uškodit.

Kvalitní a levný produkt Rýžovar Russell Hobbs 19750-56, 1,8l ROZBALENO značky neuvedeno je k dostání právě nyní na našich stránkách za super cenu. Produkt momentálně prodáváme za 809 Kč.