Rýžovar Russell Hobbs 27020-56, 0,7l OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rýžovar Russell Hobbs 27020-56 Pro přípravu až 3 porcí... více informací »
Rýžovar Russell Hobbs 27020-56
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rýžovar Russell Hobbs 27020-56 Pro přípravu až 3 porcí...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Rýžovar Russell Hobbs 27020-56 Pro přípravu až 3 porcí uvařené rýže Potřebujete uvařit rýži ke svému chilli con carne? Nebo připravujete rýžový pokrm, kterým chcete zaujmout? Malý rýžovar vám s tím pomůže. Přípraví až 3 porce uvařené rýže (přibližně 200 g na porci), což je ideální množství, které postačí nejen vám, nebo rodině, ale i pár přátelům co se staví na návštěvu. Automatické udržování teploty Funkce automatického udržení teploty zajistí, že vaše příloha bude stále připravena k servírování. Ideální pro zaneprázdněné rodiny, co jedí na etapy, nebo pro ty, kteří neodolají přídavku. Odnímatelná mísa s nepřilnavým povrchem Po tom, co dovaříte hostinu, je mytí nadobí ta poslední věc, kterou byste chtěli dělat. Díky odnímatelné míse s nepřilnavým povrchem a skleněnému víku vhodnými pro mytí v myčce, se můžete nyní posadit, vychutnat si jídlo a nechat myčku udělat zbytek práce za vás.
Povedený produkt Rýžovar Russell Hobbs 27020-56, 0,7l OBAL POŠKOZEN jde sehnat již dnes tady na webu ve známé rubrice rýžovary. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Russell Hobbs. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Russell Hobbs může nabídnout skvělý sortiment.!

Kvalitní produkt Rýžovar Russell Hobbs 27020-56, 0,7l OBAL POŠKOZEN od kvalitního výrobce Russell Hobbs máte možnost koupit v naší aktuální nabídce extra výhodně. Aktuálně v akci od 773 Kč.