Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 Kompaktní rozměry Už se... více informací »
Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 OBAL
Značka: Bosch
1 701 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 Kompaktní rozměry Už se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 Kompaktní rozměry Už se nebudete muset tahat s těžkým vysavačem do schodů. Díky malým rozměrů a nízké váze tohoto vysavače, se s ním velice snadno manipuluje. Životnost 10 let Užijte si silný a konstantní výkon vysavačů Bosch: po 65 letech vývoje a výroby vysoce výkonných motorů v Německu očekáváme od vysavačů nejen optimální výsledky vysávání, ale také dlouhou životnost, což zaručujeme 10 lety záruky na motor. Záruční podmínky na https://www.bosch-home.com/cz/novinky/zaruka-motor-vysavace-bosch
Nový produkt Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 jde pořídit snadno u nás v oblíbené rubrice sáčkové vysavače! Nyní můžete získat parádní zboží z této známé rubriky za super peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Bosch. Najdete je níže na této stránce.

Povedený výrobek Sáčkový vysavač Bosch BGB2X111 OBAL POŠKOZEN od skvělého výrobce Bosch jednoduše pořídíte právě teď za mimořádně nízkou cenu! Právě teď jen za 1 701 Kč.