Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN POUŽITÉ, NEOPOTŘEB

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN Precizní úklid a... více informací »
Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN
Značka: neuvedeno
4 791 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN Precizní úklid a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN Precizní úklid a příznivé životní prostředí v jednom Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN je zárukou perfektního úklidu a zároveň příznivějšího prostředí. S hubicí AeroPro Parketto na tvrdé podlahy a hubici Flow Motion Silent se můžete pustit do úklidu téměř kdekoliv. Čistota na prvním místě Vysavač o příkonu 700 W je vybaven omyvatelným filtrem Allergy Plus™, který kromě čistého vzduchu zajistí také menší riziko vzniku alergických reakcí. Prachový sáček má objem 5 l a v případě jeho naplnění vás upozorní mechanický indikátor. K dispozici je dále funkce soft start, díky níž dochází k pomalému náběhu motoru a nedochází tak k zatížení elektrické sítě. Vysávání bez námahy Komfortní vysávání zajišťují rukojeť s držadlem a měkčená kolečka umožňující snazší manipulaci. Spotřebič je dále vybaven teleskopickými trubkami Aero Pro a integrovaným příslušenstvím 3 v 1, kam patří kartáček, štěrbinová hubice a hubice na čalounění. S přívodním kabelem o délce 9 m a akčním rádiem o délce 12 m se snadno dostanete do každého zákoutí. Tento diskontní produkt Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN POUŽITÉ, NEOPOTŘEB můžete koupit bezstarostně tu na stránkách ve známé kategorii sáčkové vysavače. Nyní můžete získat unikátní kusy z naší rubriky za extra cenu!

Nový výrobek Sáčkový vysavač Electrolux UltraOne EUOC9GREEN POUŽITÉ, NEOPOTŘEB pocházející od značky neuvedeno máte možnost získat aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní nakoupíte za 4 791 Kč.