Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA POUŽITÉ,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA Sáčkový... více informací »
Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+
Značka: neuvedeno
2 948 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA Sáčkový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Svým maximálním příkonem 450 W vám poskytne dostatečný výkon pro vysávání. Akční rádius je úctyhodných 8,8 m, díky nimž pohodlně dosáhnete i do posledního koutu. Sací výkon Vysoce výkonný EffiTech Motor se postará o dokonalý sací výkon, který dokáže posbírat i ta nejmenší snítka prachu při menší spotřebě energie. Sáček do vysavače Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA má celkový objem 4,5 l, což vede k méně frekventované výměně a pohodlnému využivání spotřebiče. Hladký skluz Speciální sací hadice ještě více podporuje hluboké čištění vysokých koberců a zajišťuje hladný skluz. Zcela jistě vás potěší příznivá hladina hluku, jež dosahuje hodnoty 69 dB, což nijak nenarušuje komfort vašeho sluchového aparátů. Kompaktní Hygiena+ sáčky jsou vybaveny samozavírající klapkou, která zajistí, že při výměně nepříjdete do kontaktu s prachem. Celková konstrukce a kompaktní rozměry v kombinaci se čtyřmi otočnými kolečky umožňuje skvělou manipulaci a pohyb po prostoru. Unikátní filtrační systém Allergy+ zachycuje až 99,98 % alergenů, které by mohly způsobovat dýchací potíže. Tímto získáte kvalitnější vzduch ve všech místnostech. Teleskopická trubice Teleskopiská trubice se postará o zvýšení komfortu při uklízení, kdy si budete moci její výšku nastavit podle svých představ a vyvarujete se tak nepříjemným bolestem zad. Dvě vrstvy filtrace tvořené pěnovým filtrem před motorem a speciálním filtrem na vstupu vzduchu zajistí odfiltrování až 99,98 % vysátého prachu. Ekologické & Úsporné Jedinečná záruka opravitelnosti v horizontu 10 let. Výrobek byl navržen tak, aby byl snadno opravitelný a Rowenta se zavázala, že budou jeho náhradní díly k dospozici na skladech. Při poškození je tedy značné snažší a finančně příjemější vyměnit pouze část celého přistrojem, než zakoupit nový z důvodu nedostupnosti náhradních dílů. Akční produkt máte možnost pořídit právě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci vysavače pro alergiky! Nyní najdete zlevněné výrobky z naší kategorie za akční cenu. Výrobce neuvedeno má prvotřídní sortiment.!

Unikátní a žádaný produkt Sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Allergy+ RO6859EA POUŽITÉ, od spolehlivé značky neuvedeno pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 948 Kč.