Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211

Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 Vždy připraven Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě.... více informací »
Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211
Značka: Zelmer
2 374 Kč
Ověřit dostupnost
Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 Vždy připraven Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě....

Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 Vždy připraven Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte prach a nečistoty z vaší podlahy nebo z koberců. Snadný a komfortní úklid Obsluha vysavače je velmi pohodlná, díky délce kabelu 5 m nemusíte hledat po bytě zásuvku, když chcete přejet z jednoho pokoje do druhého. Dostanete se i do značně členitých prostor. Navíc má pogumovaná kolečka, takže se pohybuje ladně a ještě vám nepoškrábe podlahy. Příslušenství Potěší vás rozmanitost dodávaného příslušenství, díky kterému vysajete každý kout vaší domácnosti. Balení obsahuje: podlahová hubice 2 v 1, hubice na čalounění, kartáč na nábytek.
Akční kus Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 lze získat teď tu na webu v sekci sáčkové vysavače! Získejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Zelmer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Zelmer má k dispozici vysoce kvalitní zboží

Hodně povedený výrobek Sáčkový vysavač Zelmer ZVC211 od skvělé a známé značky Zelmer jednoduše získáte zrovna dneska za skvělou cenu! Nyní nakoupíte za 2 374 Kč.