Sáčky do vysavače Kärcher WD 4-6, filtrační, 4ks

Extrémně odolné vliesové filtrační sáčky pro všechny multifunkční vysavače Home&Garden WD 4-6. Odolné proti roztržení a s vysokým stupněm... více informací »
Sáčky do vysavače Kärcher WD 4-6
Značka: Kärcher
419 Kč
Ověřit dostupnost
Extrémně odolné vliesové filtrační sáčky pro všechny multifunkční vysavače Home&Garden WD 4-6. Odolné proti roztržení a s vysokým stupněm...

Extrémně odolné vliesové filtrační sáčky pro všechny multifunkční vysavače Home&Garden WD 4-6. Odolné proti roztržení a s vysokým stupněm odlučování prachu. Vliesový filtrační sáček umožňuje znatelně delší vysávání než s papírovým filtračním sáčkem. Balení obsahuje 4 kusy sáčků.
Ve slevě tento výrobek Sáčky do vysavače Kärcher WD 4-6, filtrační, 4ks je k dostání mimo jiné tady na stránkách v populární kategorii sáčky do vysavačů! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu! Tento výrobce Kärcher má k dispozici špičkové produkty. A to je teprve začátek. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky Kärcher. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Sáčky do vysavače Kärcher WD 4-6, filtrační, 4ks od skvělého a známého výrobce Kärcher můžete získat právě teď za mimořádně nízkou cenu! Právě lze objednat jen za 419 Kč.