Sada 2 termostatických hlavic Netatmo Valves Starter Pack

Chytré termostatické hlavice Netatmo Smart Valves Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost se sadou dvou chytrých termostatických hlavic a... více informací »
Sada 2 termostatických hlavic Netatmo
Značka: NETATMO
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré termostatické hlavice Netatmo Smart Valves Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost se sadou dvou chytrých termostatických hlavic a...

Chytré termostatické hlavice Netatmo Smart Valves Zajistěte si vždy příjemně vytopenou domácnost se sadou dvou chytrých termostatických hlavic a dalšího příslušenství Netatmo Valves Starter Pack. Ušetřete až 37 % energie vynaložené na vytápění vašeho domu nebo bytu, spravujte teplotu u vás doma dálkově ze svého chytrého telefonu a šetřete finance díky režimům jako je detekce otevřeného okna nebo analýza prostředí v místnosti s inteligentní hlavicí, jejíž vzhled si navíc můžete přizpůsobit výběrem ze čtyř barevných proužků. Ovládejte topení na dálku Je vám horko, nebo naopak zima? Nyní už kvůli úpravě teploty nemusíte vstávat ze svého gauče. Stačí si vzít váš chytrý telefon a dálkově nastavit teplotu v jednotlivých místnostech či si nastavit, aby se vytápění spustilo při vašem návratu z práce nebo dovolené. Vylaďte si teplotu domova se 4 režimy Nastavte si teplotu v každém pokoji dle vašich potřeb a ušetřete si finance vynaložené za topení na něco zajímavějšího. Využijte plán založený na vašem běžném dni a topte jen v místnostech, kde potřebujete a jak moc potřebujete. Pomocí čtyř režimů – noc, komfort, Eko a komfort+ můžete jednoduše upravovat teplotu u vás doma pro maximálně efektivní vytápění. Detekce otevřeného okna Netopte nadarmo z okna. Inteligentní termostatická hlavice dokáže detekovat otevřené okno, načež v místnosti automaticky vypne topení, aby nedocházelo k plýtvání energií. Inteligentní regulace Zvláště v jarních a podzimních měsících se stává, že místnost dokáže vytopit i samotné slunce. Díky inteligentní regulaci dokáže hlavice upravit vytápění podle úrovně slunečního záření. Manuální zvýšení teploty Chcete si přitopit? Teplotu lze jednoduše zvýšit i manuálně a to po dobu 3 hodin. 4 vyměnitelné barvy Přizpůsobte si vzhled hlavice podle vašich potřeb. Ventil si můžete kdykoli upravit výběrem ze čtyř barevných fólií, které najdete v balení.

Hodně oblíbený produkt Sada 2 termostatických hlavic Netatmo Valves Starter Pack od přední společnosti NETATMO je dostupný tady až neuvěřitelně levně! Levně za 4 999 Kč.