Sada na opravu elektroniky iFixit Precision Tweezers Set

Sada pinzet Sada obsahuje tři pinzety, které se hodí i na tu nejjemnější práci. Nadzvedávání, přidržování jemných součástek, vytahování či... více informací »
Sada na opravu elektroniky iFixit Precision Tweezers
Značka: iFixit
404 Kč
Ověřit dostupnost
Sada pinzet Sada obsahuje tři pinzety, které se hodí i na tu nejjemnější práci. Nadzvedávání, přidržování jemných součástek, vytahování či...

Sada pinzet Sada obsahuje tři pinzety, které se hodí i na tu nejjemnější práci. Nadzvedávání, přidržování jemných součástek, vytahování či dokonce trhání bude s těmito pinzetami naprostá hračka. Pinzeta se špičatými hroty je ideální pro přesnou a jemnou práci. Se šikmými hroty se pak dostanete i do špatně přístupných míst a plochou pinzetu využijete pro pevné uchopení součástek bez rizika jejich poškození. Pinzety jsou vhodné i pro práci s citlivou elektronikou, neboť mají ochranný potah ESD, jenž zabraňuje elektrostatickým výbojům.

Vynikající produkt Sada na opravu elektroniky iFixit Precision Tweezers Set od spolehlivé značky iFixit jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 404 Kč.