Sada nádobí Mora, 8 dílů nerez

Sada nádobí Mora PROFESSIONAL, 8 ks Sada kuchyňského nádobí značky Mora zahrnuje 2 hrnce + 2 rendlíky. Každá z nádob je vybavena... více informací »
Sada nádobí Mora
Značka: Mora
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sada nádobí Mora PROFESSIONAL, 8 ks Sada kuchyňského nádobí značky Mora zahrnuje 2 hrnce + 2 rendlíky. Každá z nádob je vybavena...

Sada nádobí Mora PROFESSIONAL, 8 ks Sada kuchyňského nádobí značky Mora zahrnuje 2 hrnce + 2 rendlíky. Každá z nádob je vybavena skleněnou poklicí s parním ventilem a nerezovými úchyty. Celá sada nádobí je vhodná pro všechny typy ohřevů, což rozšiřuje možnosti jejího využití. Při odměřování máte možnost využít litrovou stupnici, která se nachází uvnitř nádob. Vaření je tak o něco komfortnější. Lze mýt v myčce. Sada obsahuje: hrnec s poklicí 18 cm/3,0 l hrnec s poklicí 22 cm/4,5 l rendlík s poklicí 18 cm/2,0 l rendlík s poklicí 22 cm/3,0 l Zajímavý produkt Sada nádobí Mora, 8 dílů jde pořídit rovnou tady u nás zařazený v sekci vestavné trouby. Získejte ještě další produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Mora. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Sada nádobí Mora, 8 dílů nerez od odblíbeného výrobce Mora pořídíte aktuálně za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 4 990 Kč.