Sada náhrádních hubic k vysavači Rowenta ZR001110 Car Kit ROZBAL

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Snadný úklid automobilu 7-dílná sada ZR001110 k vysavačům Rowenta... více informací »
Sada náhrádních hubic k
Značka: Rowenta
989 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Snadný úklid automobilu 7-dílná sada ZR001110 k vysavačům Rowenta...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Snadný úklid automobilu 7-dílná sada ZR001110 k vysavačům Rowenta Car kit vám pomůže při úklidu vašeho automobilu. Součástí příslušenství je mini turbo kartáč vhodný k čištění předložek, koberců a také zvířecích chlupů, XXL flexibilní štěrbinová hubice o délce 60 cm pro perfektní úklid např. kolem sedaček, široká hubice na čalounění, 2 malé nástavce na XXL štěrbinovou hubici, 2 mikroutěrky ve formě rukavice a 2 univerzální adaptéry. Unikátní a oblíbený produkt Sada náhrádních hubic k vysavači Rowenta ZR001110 lze sehnat v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii doplňky! Připravili jsme podobné produkty z této známé kategorie za internetové ceny. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další vybrané kousky od výrobce Rowenta. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kus Sada náhrádních hubic k vysavači Rowenta ZR001110 Car Kit ROZBAL od top výrobce Rowenta máte možnost pořídit právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Na našich stránkách za 989 Kč.