Sada nerezových hrnců Tefal G719SA74, Duetto+, 10ks VADA VZHLEDU,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má Deformace,Roztříštěný poklice. Sada nerezových hrnců DUETTO+ G719SA74,... více informací »
Sada nerezových hrnců Tefal G719SA74
Značka: neuvedeno
3 519 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má Deformace,Roztříštěný poklice. Sada nerezových hrnců DUETTO+ G719SA74,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má Deformace,Roztříštěný poklice. Sada nerezových hrnců DUETTO+ G719SA74, 10ks Sada DUETTO+ obsahuje 10 kusů nádobí a pyšní se svou všestranností a širokou škálou využití. Jednotlivé vlastnosti a samotný design vám poskytnou dokonalého pomocníka v kuchyni, s nímž si užijete přípravu pokrmů na jakémkoliv typu sporáků včetně indukce. Celá sada, kromě poklic, je vhodná pro použití v troubě do 250°C, což rozšiřuje škálu jejího využití. Něco navíc Veškeré nádobí je vyrobeno z nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost produktu. Sada nádobí obsahuje praktické prvky, například poklici s okrajem pro cezení a vylévací hubičky sloužící pro lehké a čisté vylévání tekutiny z hrnců. Skleněné poklice Skleněná poklice slouží k lepší možnosti sledování připravovaného pokrmu. Nedílnou a praktickou součástí hrnců jsou hladinové značky, které zrychlí samotnou přípravu a zvýší efektivitu při vaření. Tefal Výrobky navrženy a vyrobeny ve Francii. Dlouhodobě se jedná o jedničku na trhu s kuchyňským nádobím. Tefal podporuje produkty, které jsou využívány dlouhodobě. Výrobky od Tefalu jsou recyklovatelné a snaží se chránit naší planetu. Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Sada nerezových hrnců Tefal G719SA74, Duetto+, 10ks VADA VZHLEDU, od kvalitní společnosti neuvedeno je dostupný právě pořád výhodně! Výhodně teď u nás za 3 519 Kč.