Sada příslušenství k parnímu čističi Rovus Nano

Sada příslušenství Pro parní čistič Rovus Nano Přemýšlíte jak odstranit vodní kámen z vodovodní baterie, mastnotu z varné desky nebo vás... více informací »
Sada příslušenství k parnímu čističi
Značka: ROVUS
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Sada příslušenství Pro parní čistič Rovus Nano Přemýšlíte jak odstranit vodní kámen z vodovodní baterie, mastnotu z varné desky nebo vás trápí pomačkané oblečení? Pro to abyste odstranili všechny zmíněné nečistoty a překážky, už nepotřebujete několik různých čističů a zařízení, odteď vám postačí jediný, a to parní čistič Rovus, který si během pár chvil s nečistotami, ale i zmačkaným oblečením poradí. Šestidílný set Součástí sady je prodlužovací hadice, se kterou se dostanete i na hůře přístupná místa. Nástavec, který byl speciálně navržen pro okna, skla a dlaždice pro jejich dokonalý lesk a čistotu. Malý kulatý plastový kartáč pro jemné čištění a efektivní odstranění skvrn. Malý kulatý kovový kartáč pro zaschlé nečistoty a mastnotu. A dva napařovače pro dezinfekci, odstranění pachů a vyžehlení textilií.
Tento exkluzivní produkt Sada příslušenství k parnímu čističi Rovus Nano jde koupit jednoduše na stránkách umístěný v kategorii doplňky! Podívejte se na skvělé produkty z naší kategorie za výhodné peníze. Známý výrobce ROVUS dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.