Sada sklenic na pivo Pasabahce 52913/6 Space, 6x370ml

Sada sklenic Pasabahce Space Sklenice určitě nesmí chybět v žádné domácnosti a sklenice značky Pasabahce vás na první pohled zaujmou svým... více informací »
Sada sklenic na pivo Pasabahce 52913/6
Značka: Pasabahce
142 Kč
Ověřit dostupnost
Sada sklenic Pasabahce Space Sklenice určitě nesmí chybět v žádné domácnosti a sklenice značky Pasabahce vás na první pohled zaujmou svým...

Sada sklenic Pasabahce Space Sklenice určitě nesmí chybět v žádné domácnosti a sklenice značky Pasabahce vás na první pohled zaujmou svým originálním provedením a perfektně je využijete při jakékoli příležitosti. Budou se hodit jak na slavnostní stůl, tak na každodenní pití. Se svým větším objemem 370 ml se budou výborně hodit třeba i na pivo nebo jiné drinky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla, takže se můžete spolehnout na to, že je jen tak nerozbijete. A kdyby přeci jen k tomu došlo, nezoufejte, sada totiž obsahuje celkem šest kusů.Zlevněný produkt Sada sklenic na pivo Pasabahce seženete již dnes na našich stránkách v oblíbené sekci sklenice. Podívejte se na ještě další výrobky z této populární rubriky ve slevě. Věhlasný výrobce Pasabahce má ve stále nabídkce top produkty. Přesvědčte se.

Tento unikátní kousek Sada sklenic na pivo Pasabahce 52913/6 Space, 6x370ml s pečetí kvality od značky Pasabahce můžete pořídit právě nyní na našich stránkách v akci. Zrovna teď v akci za 142 Kč.