Sada volantu a pedálů Trustmaster T-GT ll (4160823)

Thrustmaster T-GT II Sada volantu a pedálů Herní volant s pedály Thrustmaster T-GT II vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. Těšit se... více informací »
Sada volantu a pedálů Trustmaster
Značka: Thrustmaster
16 182 Kč
Ověřit dostupnost
Thrustmaster T-GT II Sada volantu a pedálů Herní volant s pedály Thrustmaster T-GT II vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. Těšit se...

Thrustmaster T-GT II Sada volantu a pedálů Herní volant s pedály Thrustmaster T-GT II vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. Těšit se můžete hned na 25 akčních tlačítek, spoustu herních funkcí, maximální přesnost, reálný zážitek z jízdy, oficiální licenci PlayStation 5 a Gran Turismo nebo třeba na kvalitní potah z kůže, díky kterému se volant velmi dobře drží. Oficiální licence Thrustmaster T-GT II se může pyšnit oficiální licencí pro PlayStation 5 a Gran Turismo, takže si vždy užijete realistické pocity při hraní oblíbených závodních titulů. Volant a pedály ale můžete zapojit také k herní konzoli PlayStation 4 nebo k vašemu hernímu PC – vše poběží jak má. Lepší výkon Pedály Thrustmaster jsou stvořeny k dokonalosti. Těšit se můžete na nové a vylepšené pojistky pro maximální odolnost, přesné brzdové pružiny, certifikované komponenty z automobilového průmyslu a originální design. Stačí šlápnout na plyn. Rychlost Zavodní volant T-GT II se může pyšnit výkonným 40watovým motorem, který vyniká dokonalou odezvou a dynamickým točivým momentem, takže si užijete doslova každou zatáčku. Přesnost Lepší volant v hrsti, než auto na střeše. To stejné platí i ve světe závodních her, proto je sada Thrustmaster T-GT II vybavena technologií T-DCC, která vám umožňuje soustředit pozornost na velmi přesné pohyby, abyste mohli rychle a přesně reagovat na každou nečekanou situaci. Ovládání Patentovaná technologie společnosti Thrustmaster T-FOC přesně snímá polohu natočení závodního volantu a poskytuje tak bezkonkurenční preciznost. Vy si tak můžete připadat jako za volantem opravdového automobilu. Tento exkluzivní kousek Sada volantu a pedálů Trustmaster T-GT ll (4160823) máte možnost najít právě tady na našem webu zařazený v rubrice notebooky. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Věhlasná značka Thrustmaster vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty Přesvědčte se sami! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Thrustmaster. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Sada volantu a pedálů Trustmaster T-GT ll (4160823) od známé společnosti Thrustmaster je k dostání u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte jen za 16 182 Kč.