Sada volantu a pedálů Trustmaster T150 RS (4160628)

Herní volant pro skutečné závodníky Herní volant s pedály Thrustmaster T150 RS vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. S volantem o... více informací »
Sada volantu a pedálů Trustmaster
Značka: Thrustmaster
4 946 Kč
Ověřit dostupnost
Herní volant pro skutečné závodníky Herní volant s pedály Thrustmaster T150 RS vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. S volantem o...

Herní volant pro skutečné závodníky Herní volant s pedály Thrustmaster T150 RS vás dostane do kokpitu vašeho herního závodního auta. S volantem o průměru 28 cm s 13ti tlačítky a D-Padem budete všechny zatáčky projíždět jako skutečný závodník. Těšit se můžete na rotační úhel od 270° do 1080° a na kovové řadicí páky za volantem, takže si budete připadat opravdu jako za volantem skutečného automobilu. Volant je pokrytý protiskluzovou vrstvou, která zajišťuje pevnější úchyt. Pro PlayStation nebo PC Thrustmaster T150 RS se může pyšnit softwarem pro konzole PlayStation 3, PlayStation 4 a nejnovější PlayStation 5, ale v klidu ho můžete připojit také ke svému počítači – vše poběží jak má.Tento exkluzivní produkt máte možnost najít bezprostředně tu na našem webu v oblíbené kategorii notebooky. Nyní pořídíte podobné zboží ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další produkty od výrobce Thrustmaster. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Sada volantu a pedálů Trustmaster T150 RS (4160628) od společnosti se zárukou kvality Thrustmaster jde pořídit právě výhodně. Momentálně k dispozici za 4 946 Kč.