Samsung Galaxy Tab A 7 (SM-T280NZKAXEZ) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Designová třešnička Nová generace se dostává ke slovu! Tablet Samsung Galaxy Tab A 7 (SM-T280NZKAXEZ) spadá svým designovým... více informací »
Samsung Galaxy Tab A
Značka: Samsung
2 273 Kč
Ověřit dostupnost
Designová třešnička Nová generace se dostává ke slovu! Tablet Samsung Galaxy Tab A 7 (SM-T280NZKAXEZ) spadá svým designovým...

Designová třešnička Nová generace se dostává ke slovu! Tablet Samsung Galaxy Tab A 7 (SM-T280NZKAXEZ) spadá svým designovým provedením k modelovým řadám 2016, jejichž předností jsou elegantní a hladké linie. Důmyslný vzhled je jeho největší zbraní, protože právě jím upoutá vaší pozornost a přitáhne vás blíže. Nejen přední strana osazená 7″ TFT displejem s WXGA rozlišením se snaží vyjít vstříc uživatelům. Speciální pravidelný tvar zadní strany dokonale padne do ruky, díky čemuž se tablet ideálně drží. K onomu elegantnímu a snadnému používání přispívá také pozoruhodně úzký profil 8,7 mm doplněný 283 gramy hmotnosti. Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Silný hardware Luxusní zobrazení a inovativní design jsou prvními bojovníky za vaši přízeň. V druhé vlně nastupuje hardwarová výbava, jež se stará o hladný a ničím nerušený chod operačního systému Android 5.1 Lollipop. Hlavním reprezentantem se stal procesor T-Shark 2A s výpočetní silou čtyř jader o frekvenci 1,3 GHz. Jak to již tradičně bývá, jeho největší pomocnicí je operační paměť, jež dostala do vínku 1,5GB kapacitu. K potřebám uživatele slouží 8GB vnitřní paměť, ve které snadno uložíte vaše fotografie, videa, hudební pecky či pracovní soubory. Do výbavy výtečného tabletu musí také nutně spadat adekvátní multimediální zázemí. Vše začíná u dvojice fotoaparátů, kdy zadní 5MP věrohodně zachycujte snímky všech důležitých okamžiků díky rychlému a promyšlenému systému. Přední 2 MP čočka se postará o kvalitní selfie či groupie fotografie, na které jen tak nezapomenete. Multimediální specialista Pro připojení k počítači využijete MicroUSB port, jehož prostřednictvím lze provádět také nabíjení baterie. K fyzickým portům patří také 3,5mm JACK vhodný v případě, že nechcete rušit své okolí, pro nasměrování hudby do sluchátek. Samozřejmě tablet disponuje i bezdrátovým přenosem, jenž má na starosti Bluetooth 4.0. Tento nenápadný pomocník vám také dovolí připojit bezdrátová sluchátka, reproduktory a další podobná externí zařízení. Datové pakety Internetu budou do vašeho tabletu proudit prostřednictvím bezdrátového WiFi připojení. Abyste se neztratili na cestách, budete mít k dispozici GPS modul.

Tento designový produkt Samsung Galaxy Tab A 7 (SM-T280NZKAXEZ) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ od skvělého výrobce Samsung jednoduše můžete sehnat momentálně za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 2 273 Kč.