SDXC karta Kingston Canvas Select Plus 256GB (SDS2/256GB)

Ideální pro pořizování videí a fotografií ve vysoké kvalitě Paměťová SD karta Kingston Canvas Select Plus v 256GB provedení je navržena tak, aby... více informací »
SDXC karta Kingston Canvas
Značka: Kingston
1 066 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální pro pořizování videí a fotografií ve vysoké kvalitě Paměťová SD karta Kingston Canvas Select Plus v 256GB provedení je navržena tak, aby...

Ideální pro pořizování videí a fotografií ve vysoké kvalitě Paměťová SD karta Kingston Canvas Select Plus v 256GB provedení je navržena tak, aby poskytovala stabilní výkon, vysokou rychlost a odolnost pro pořizování fotografií a videí ve vysokém rozlišení. Rozhraní UHS-I Díky rozhraní UHS-I dosahuje karta Canvas Select Plus rychlosti až 100 MB/s a dokáže tak ukládat videa ve FullHD i 4K kvalitě. Karta je navíc vysoce odolná a vyrobena tak, aby fungovala i v těch nejnáročnějších podmínkách.Velmi prodávaný výrobek jde nakoupit mimo jiné na našich stránkách v rubrice notebooky. Nyní si můžete pořídit ještě další zboží z této známé sekce za nejlepší ceny.

Kvalitní a levný produkt SDXC karta Kingston Canvas Select Plus 256GB (SDS2/256GB) od výrobce Kingston můžete sehnat tady nyní za výhodné peníze. Akční ceny již od 1 066 Kč.