SDXC karta SanDisk Extreme Plus 128GB (SDSDXW5-128G-GNCIN)

VELKÁ KAPACITA, PRO VŠE, CO JE TŘEBA. Rychlá a odolná paměťová karta je vhodná pro nejnovější mobilní a kompaktní zařízení. Je ideální pro... více informací »
SDXC karta SanDisk Extreme Plus 128GB
Značka: Sandisk
1 379 Kč
Ověřit dostupnost
VELKÁ KAPACITA, PRO VŠE, CO JE TŘEBA. Rychlá a odolná paměťová karta je vhodná pro nejnovější mobilní a kompaktní zařízení. Je ideální pro...

VELKÁ KAPACITA, PRO VŠE, CO JE TŘEBA. Rychlá a odolná paměťová karta je vhodná pro nejnovější mobilní a kompaktní zařízení. Je ideální pro natáčení Full HD videa ve vysokém rozlišení. DODATEČNÁ KAPACITA PRO VŠECHNA ZAŘÍZENÍ Paměťová karta má kapacitu 128 GB. Vhodná pro nasazení v digitálních fotoaparátech, kamerách, multimediálních přehrávačích a dalších zařízeních. RYCHLÝ PŘESUN MÉDIÍ Dlouhé čekání už je minulostí. Rychlost čtení do 150 MB/s. VYSOKÝ STUPEŇ OCHRANY Paměťová karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření, odolná vůči magnetu.

Tento oblíbený produkt SDXC karta SanDisk Extreme Plus 128GB (SDSDXW5-128G-GNCIN) od spolehlivé značky Sandisk lze získat tady teď právě za nejnižší cenu! Aktuálně za super cenu 1 379 Kč.