Segway Ninebot S, černá/bílá OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Segway Ninebot S Rádi zkoušíte nové výzvy? Užijte si... více informací »
Segway Ninebot S
Značka: neuvedeno
12 591 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Segway Ninebot S Rádi zkoušíte nové výzvy? Užijte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Segway Ninebot S Rádi zkoušíte nové výzvy? Užijte si snadnou a zábavnou jízdu s novým Segway Ninebot S. Ať už budete jezdit vevnitř nebo venku, Ninebot S vás doveze do vzdálenosti až 18 km, zajistí svižnou jízdu rychlostí až 16 km/h a pomocí průvodce v mobilní aplikaci vás naučí jezdit už za pouhé 3 minuty. Naučte se řídit za pouhé 3 minuty Pořiďte si společníka, se kterým bude i cesta do práce nebo školy jedna velká zábava. S uživatelsky přívětivým průvodcem v mobilní aplikaci Segway-Ninebot ovládnete Ninebot S už během pouhých 3 minut. K ovládání stačí pouze kolenní tyč z měkké PU pěny, která je měkká a zároveň umožňuje pohodlné přenášení zařízení. Ambientní a bezpečností světla Ukažte svoji jedinečnost. Ninebot S nemá šanci uniknout pozornosti. Přizpůsobitelná koncová LED světla se starají nejen o bezpečí při jízdě za zhoršených světelných podmínek, ale díky možnosti úpravy osvětlení dají najevo i váš styl. Díky velkým 10,5“ bezdušovým pneumatikám navíc nemusíte mít strach z defektu. Snadno přenosný Segway Ninebot S je neuvěřitelně snadno přenosný. Za vše může jeho nízká hmotnost 12,8 kg, která ve spojení s kolenní tyčí pro pohodlné uchopení do ruky zajišťuje pohodlné přenášení. Dojezd až 18 km Užívejte si ničím nerušenou jízdu bez neustálých starostí s dobíjením. Ať už budete jezdit kdekoli, Ninebot S vám zajistí skvělý dojezd až 18 km na jedno nabití pomocí vysokokapacitní baterie se systémem BMS. Ninebot S je navíc voděodolný a zvládá různé typy povrchů.
Často hledaný kus je k získání právě tady na stránkách v oblíbené sekci elektrické koloběžky! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele neuvedeno. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Segway Ninebot S, černá/bílá OBAL POŠKOZEN od této skvělé značky neuvedeno pořídíte zde teď napořád výhodně! Nyní můžete mít za 12 591 Kč.