Senzor teploty,vlhkosti a atmosferického tlaku AQARA WSDCGQ11LM

Senzor teploty a vlhkosti Aqara Společnost Aqara přišla na trh s chytrým senzorem teploty a vlhkosti. Ten zaznamenává teplotu, vlhkost a atmosférický... více informací »
Senzor teploty
Značka: Aqara
492 Kč
Ověřit dostupnost
Senzor teploty a vlhkosti Aqara Společnost Aqara přišla na trh s chytrým senzorem teploty a vlhkosti. Ten zaznamenává teplotu, vlhkost a atmosférický...

Senzor teploty a vlhkosti Aqara Společnost Aqara přišla na trh s chytrým senzorem teploty a vlhkosti. Ten zaznamenává teplotu, vlhkost a atmosférický tlak v reálném čase. Dokonce disponuje švýcarskými senzory pro co nejpřesnější měření. Zajistěte si kvalitu v podobě senzoru od společnosti Aqara. Snadná instalace Instalace je naprosto jednoduchá. Stačí pomocí přiložené lepící podložky nalepit na jakýkoli povrch, stáhnout si aplikaci Aqara Home a zařízení s ní propojit. Navíc nevyžaduje žádné kabelové připojení. A baterie o výdrži dva roky vám tak zajistí bezstarostný chod. Skvělá výbava Společnost Aqara si při výrobě tohoto senzoru teploty a vlhkosti dala opravdu záležet. Zařízení má v sobě integrované švýcarské senzory, díky čemuž se může chlubit přesně naměřenými hodnotami. Kromě teploty a vlhkosti zaznamenává také atmosférický tlak a vy tak budete plně informování o stavu ve vaší domácnosti. Široce kompatibilní Senzor si snadno propojíte s aplikací Aqara Home, odkud všechno můžete pohodlně ovládat. Aplikace vám bude také uchovávat veškeré naměřené hodnoty a případně i posílat upozornění. Zároveň je přístroj kompatibilní s chytrou domácností od společnosti Aqara pro co nejpohodlnější užívání.

Tento levný kus Senzor teploty,vlhkosti a atmosferického tlaku AQARA WSDCGQ11LM od spolehlivé značky Aqara můžete nakoupit právě teď trvale výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 492 Kč.