Set Instax mini 9 růžová + příslušenství

Set Instax Mini 9 Unicorn Zaujměte setem originálního instantního fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 9 v růžové barvě v balení s popruhem na ruku, 3... více informací »
Set Instax mini 9 růžová
Značka: Fuji
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Set Instax Mini 9 Unicorn Zaujměte setem originálního instantního fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 9 v růžové barvě v balení s popruhem na ruku, 3...

Set Instax Mini 9 Unicorn Zaujměte setem originálního instantního fotoaparátu Fujifilm Instax Mini 9 v růžové barvě v balení s popruhem na ruku, 3 barevnými filtry na blesk, pouzdrem s popruhem, fotoalbem v barvě Cobalt Blue a akrylovým rámečkem, který vám kromě stylového designu přináší také možnost vytisknout snímek ihned po jeho pořízení. Instantní fotoaparát Instax Mini 9, dostupný v pěti barevných provedeních, je ideální volbou pro mladé fotografy, kteří s jeho pomocí mohou dát najevo svůj smysl pro styl. Foťte a vyvolávejte Instantní fotoaparáty, které vám umožňují vyvolat snímky ihned po jejich pořízení, se v posledních letech vrací do módy a na velké oblibě si získaly především fotoaparáty řady Instax Mini, které se nyní vrací s novým modelem. Stačí stisknout spoušť a vyvolat obrázky, o které se ihned můžete podělit s přáteli nebo rodinou. Selfie, se kterými zazáříte Pořízení selfies nikdy nebylo snazší. Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 obsahuje selfie zrcátko umístěné vedle objektivu, díky kterému vždy poznáte, jak budete na výsledné fotce vypadat. Díky přídavné čočce navíc můžete fotit objekty do blízkosti pouhých 35 cm. Kvalitní snímky Fotoaparát Instax Mini 9 vám umožní vyvolávat obrázky o velikosti 62 x 46 mm do pouhých 90 sekund od jejich pořízení. O jejich kvalitu se stará monofokální objektiv Fujinon s ohniskovou vzdáleností 0,6 m až nekonečno a bleskem. Výdrž má na starosti dvojice AA baterií.
Vynikající produkt Set Instax mini 9 růžová + příslušenství lze koupit rovněž u nás v kategorii audio. Připravili jsme oblíbené kusy z této známé sekce za skvělou cenu. Známý výrobce Fuji má na skladě kvalitní výrobky.

Akční a ve slevě produkt Set Instax mini 9 růžová + příslušenství od naší známé značky Fuji snadno najdete na našich stránkách teď se slevou. Výhodně teď u nás za 2 490 Kč.