Set klávesnice a myši Trust Primo, USB (23992)

Set klávesnice a myši Trust Primo Hledáte klávesnici a myš ideální pro pohodlnou celodenní práci v kanceláři nebo na home office? Pořiďte si set... více informací »
Set klávesnice a myši Trust Primo
Značka: Trust
290 Kč
Ověřit dostupnost
Set klávesnice a myši Trust Primo Hledáte klávesnici a myš ideální pro pohodlnou celodenní práci v kanceláři nebo na home office? Pořiďte si set...

Set klávesnice a myši Trust Primo Hledáte klávesnici a myš ideální pro pohodlnou celodenní práci v kanceláři nebo na home office? Pořiďte si set drátové klávesnice a myši Trust Primo, který vedle své dostupné ceny zaujme snadným připojením ke stolnímu počítači pomocí 1,8 metru dlouhého kabelu, produktivní prací na klávesnici s plnou velikostí nebo tichými klávesami a tlačítky myši, díky kterým nebudete rušit členy rodiny nebo kolegy z kanceláře. Maximální komfort při práci Zvláště při celodenní práci v kanceláři je důležité myslet na své pohodlí. Drátová klávesnice proto nabízí ergonomický design s nízkoprofilovými klávesami a výklopnými nožičkami pro nastavení ideálního úhlu důležitého pro příjemný pocit při psaní. Klávesnice je navíc odolná proti polití, takže přižije i nějakou tu rozlitou sklenici vody. Jednoduchá instalace Nedělejte si starosti se složitou instalací softwaru nebo nastavováním maker. Set klávesnice a myši Trust Primo nabízí snadné připojení pomocí 1,8 metru dlouhého USB kabelu k vašemu stolnímu počítači, po kterém se můžete okamžitě pustit do práce. Myš pro praváky i leváky Součástí sady je jednoduchá a snadno použitelná myš, která podpoří vaši efektivitu při plnění každodenních úkolů. Díky svému oboustrannému designu je myš vhodná pro ovládání pravou i levou rukou a její kvalitní povrchová úprava zajišťuje pevné a příjemné uchopení.

Hodně prodávaný kousek Set klávesnice a myši Trust Primo, USB (23992) od výrobce se skvělou pověstí Trust můžete najít právě teď v nabídce za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 290 Kč.