Set na chlazení vína Prestigio

Chladícím sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na... více informací »
Set na chlazení vína
Značka: Prestigio
941 Kč
Ověřit dostupnost
Chladícím sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na...

Chladícím sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na víno už nemusíte. Chladící obal udrží víno v té správné teplotě. Sada obsahuje také dvě zátky, na klasickou lahev a speciální zátku na šampaňské. Ideální teplota Zapomeňte na kyblíky s ledem. Díky chladícímu obalu se speciálním gelem uvnitř vychladíte víno na tu správnou teplotu. Stačí obal vložit předem do mrazáku. Plná chuť vína Díky vakuové zátce se zabudovanou pumpou víno tak rychle nezvětrá. Pumpa totiž odsaje přebytečný vzduch a drží pevněji než korek. Zátka na šampaňské Speciální zátka na šampaňské a jiné druhy šumivých vín drží opravdu pevně. Zařídí tak, aby bublinky z nápoje nevyšuměly. Dárkové balení Sadu dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý a kompaktní design zapadne do každého interiéru.

Tento designový výrobek Set na chlazení vína Prestigio od oblíbené značky Prestigio jde získat u nás teď v akci! Nabídky již od 941 Kč.