Set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví... více informací »
Set pro uchování nedopitých lahví vína
Značka: Prestigio
751 Kč
Ověřit dostupnost
Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví...

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví vína značky Prestigio. Tuto sadu využijete v domácích podmínkách, ale také ve vaší restauraci či baru. Obsahuje vakuovou pumpu a zátky na běžné víno i šampaňské. Na zátkách přijde vhod možnost zaznamenat čas uzavření. Vakuová pumpa Díky této pumpě vám vydrží otevřená láhev v lednici až týden. Stačí odsát vzduch. Pumpa je čistě mechanická, nemusíte tedy řešit nabíjení baterie. Vakuová zátka s datem Vakuová zátka udrží víno déle čerstvé. Zátka navíc umožňuje zaznamenat čas opětovného uzavření, takže snadno pohlídáte datum trvanlivosti. Zátka na šampaňské Speciální zátka na šampaňské a jiné druhy šumivých vín drží opravdu pevně. Zařídí tak, aby bublinky z nápoje nevyšuměly. Dárkové balení Sadu dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý a kompaktní design zapadne do každého interiéru.

Tento vynikající výrobek Set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio od skvělé značky Prestigio jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 751 Kč.