Severin FR 2408 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Elegantní fritovací hrnec ve spojení s fondue Severin FR 2408 s... více informací »
Severin FR 2408 POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
599 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Elegantní fritovací hrnec ve spojení s fondue Severin FR 2408 s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Elegantní fritovací hrnec ve spojení s fondue Severin FR 2408 s tepelně izolovaným povrchem si jistě najde své věrné místo v každé kuchyni. Jeho dostačující objem cca 950 l vám umožňuje zpracovat naráz až 200 g potravin. Díky nastavitelnému termostatu si snadno zvolíte ideální teplotu pro připravovaný pokrm. Rozpětí termostatu pro ovládání teploty je od 80 °C do 190 °C.Fritéza též disponuje tepelnou bezpečnostní pojistkou. Pro bezpečnou manipulaci má fritovací hrnec Severin FR 2408 tepelně izolovaný nerezový kryt, který vás při manipulaci chrání před popálením. Pro snadnější čištění je nádoba vyrobena z nepřilnavého povrchu. Odnímatelné víko s prstencem pro fondue vidličky vám dovolí jednoduše si připravit oblíbené fondue. Samozřejmostí je u tohoto modelu indikátor provozu. Ve slevě tento produkt můžete pořídit rovněž tu na webu v oblíbené kategorii fritovací hrnce. Podívejte se na parádní produkty z této populární kategorie jednoduše online! Známý dodavatel neuvedeno má ve stále nabídkce vynikající zboží. za mimořádně nízkou cenu! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní kus Severin FR 2408 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky se skvělou pověstí neuvedeno můžete pořídit právě teď u nás za outletovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 599 Kč.