Simulátor slunečního světla Beurer TL 50

Simulátor slunečního světla Beurer TL 50 Zejména v podzimních a zimních měsících se potýkáme s nedostatkem slunečního svitu, s tím pak může... více informací »
Simulátor slunečního světla Beurer
Značka: BEURER
2 295 Kč
Ověřit dostupnost
Simulátor slunečního světla Beurer TL 50 Zejména v podzimních a zimních měsících se potýkáme s nedostatkem slunečního svitu, s tím pak může...

Simulátor slunečního světla Beurer TL 50 Zejména v podzimních a zimních měsících se potýkáme s nedostatkem slunečního svitu, s tím pak může být spojena ztráta energie nebo špatná nálada, negativní vliv na nás může mít také umělé osvětlení, proto společnost Beurer přichází s lampou, která velmi dobře simuluje sluneční světlo. Simuluje sluneční svit Lampa vyzařuje světlo o intenzitě 10 000 luxů (na vzdálenost 15 cm), a dokonale tak simuluje pravé sluneční záření. Osvětlovací plocha se okamžitě rozsvítí bez jakéhokoliv blikání a nevyzařuje žádné škodlivé UV záření. Kompaktní design LED technologie slibuje nízkou energetickou spotřebu a díky jeho kompaktnímu provedení jej budete moci umístit, kam budete chtít, anebo jej i přemísťovat podle potřeby.

Hodně oblíbený produkt Simulátor slunečního světla Beurer TL 50 od dodavatele s dlouholetou historií BEURER je dostupný již dnes napořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 2 295 Kč.