Síťový kabel AQ CAT5e, 10m OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane... více informací »
Síťový kabel AQ CAT5e
Značka: neuvedeno
75 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích má dva konektory, které jsou typu RJ-45. Pomocí této kombinace budete schopni propojit jednotlivá zařízení, jako je například stojní počítač nebo notebook přímo s vaším routerem a během okamžiku budete využívat připojení na internet. Jeho délka je 10 metrů.
Výjimečný a žádaný produkt můžete sehnat rovněž tady na našem webu v oblíbené kategorii notebooky. Vyberte si akční produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu!

Hodně žádaný produkt Síťový kabel AQ CAT5e, 10m OBAL POŠKOZEN od spolehlivého výrobce neuvedeno jednoduše najdete zrovna dnes za výhodnou cenu. Cena od 75 Kč.