Skartovač Rexel Momentum X410 (2104571EU)

Skartovač Rexel Momentum X410 Skartovačka od Rexelu se velice snadno stane užitečným prvkem každé domácnosti. Se skartací až 10 papírů najednou a... více informací »
Skartovač Rexel Momentum X410
Značka: Rexel
3 331 Kč
Ověřit dostupnost
Skartovač Rexel Momentum X410 Skartovačka od Rexelu se velice snadno stane užitečným prvkem každé domácnosti. Se skartací až 10 papírů najednou a...

Skartovač Rexel Momentum X410 Skartovačka od Rexelu se velice snadno stane užitečným prvkem každé domácnosti. Se skartací až 10 papírů najednou a stupni utajení P-4 máte jistotu, že se nepotřebných papírů zbavíte rychle a bezpečně. Podpoří vás kdykoliv. Vyskartuje vše Zbavte se jednoduše svých nepotřebných dokumentů. Vyskartujte najednou až 10 papírů do velikosti A4. Navíc si díky křížovému řezu 4 x 28 mm se stupněm utajení P-4 si můžete být jisti, že všechno co zařízení pojme, jen tak někdo nepřečte. Vedle papírů můžete do zařízení bez obav vložit i drátky sešívaček. Se vším si tento tichý pomocník poradí. Objemný koš Zařízení dokáže nepřetržte pracovat okolo 6 minut. Pokud by se papír zasekl, Anti-jam technologie automaticky spustí zpětný chod. Do koše o objemu 23 l se zase vejde až 225 listů velikosti A4. Jednoduše jej tak vyjmete a jeho obsah vyhodíte. Pro snadnou manipulaci pak přijde vhod dotykové ovládání.
Tento designový kus Skartovač Rexel Momentum X410 máte možnost najít snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice notebooky! Nyní si můžete pořídit nové kousky z této kategorie jednoduše online! Známá značka Rexel vám může poskytnout top sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Rexel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Skartovač Rexel Momentum X410 (2104571EU) značky Rexel naleznete aktuálně na webu za výprodejovou cenu! Výhodně teď u nás za 3 331 Kč.