Sklokeramická varná deska Amica DS 6401 B POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AUTOMATICKÁ REDUKCE VÝKONU Ideální pro potraviny, které vyžadují... více informací »
Sklokeramická varná deska Amica DS
Značka: Amica
3 373 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AUTOMATICKÁ REDUKCE VÝKONU Ideální pro potraviny, které vyžadují...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. AUTOMATICKÁ REDUKCE VÝKONU Ideální pro potraviny, které vyžadují rychlé uvedení do varu a následné přihřívání nebo smažení. Ekvivalent vaření na „volném ohni”. Díky této funkci varné pole po určité době automaticky snižuje teplotu. SENZOROVÉ OVLÁDÁNÍ Senzorové ovládání usnadňuje jednoduché ovládání spotřebičů jemným dotykem. Snadno čistitelný povrch ovládacího panelu. DĚTSKÝ ZÁMEK Slouží k ochraně vypnutého varného pole proti náhodnému zapnutí. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním. UKAZATELE ZBYTKOVÉHO TEPLA Signalizace na desce zhasne, když keramické varné pole dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní. SKLO SCHOTT CERAN Díky inovační německé technologii patentované firmou Schott Ceran jsou všechny indukční a keramické desky jako jediné ve světě vyráběny bez použiti arzenu a těžkých kovů, proto jsou desky Amica recyklovatelné i po dlouhém období exploatace a materiál, ze kterého jsou vyráběny, může být použit jako stavební materiál. Pečujte s firmou Amica a Schott Ceran o přírodu i vy.

Kvalitní a oblíbený výrobek Sklokeramická varná deska Amica DS 6401 B POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z od společnosti s úžasnou pověstí Amica jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách extra výhodně. Stojí teď u nás 3 373 Kč.