Sklokeramická varná deska Bosch PKF 645B17E

Sklokeramická varná deska Bosch PKF 645B17E Sklokeramická varná deska v elegantním černém provedení přináší 4 varné zóny, na kterých si můžete... více informací »
Sklokeramická varná deska Bosch
Značka: Bosch
8 492 Kč
Ověřit dostupnost
Sklokeramická varná deska Bosch PKF 645B17E Sklokeramická varná deska v elegantním černém provedení přináší 4 varné zóny, na kterých si můžete...

Sklokeramická varná deska Bosch PKF 645B17E Sklokeramická varná deska v elegantním černém provedení přináší 4 varné zóny, na kterých si můžete připravovat vaše oblíbená jídla rychle a bezpečně. Zvolit si můžete jeden ze 17 stupňů výkonu, takže si velmi snadno vyberete ten správný pro daný pokrm. Paměť na nastavené hodnoty Při vypnutí varné desky se nastavené hodnoty na určitou dobu uloží, takže v případě, že budete chtít po chvíli pokračovat ve vaření, nemusíte nastavovat výkon znovu. Hodnoty zůstávají uloženy po krátkou dobu. Vhod určitě přijde také funkce ReStart, která automaticky vypne desku v případě, pokud něco přepění a zároveň uloží poslední vybrané nastavení. Jednoduché ovládání Vybrat si varnou zónu a nastavit výkon. Nic víc, nic míň. Jednodušší už to být ani nemůže. Zvolte si odpovídající velikost varné zóny potřebnou pro vaše nádobí a poté si vyberte jeden ze 17 stupňů výkonu.

Tento levný produkt Sklokeramická varná deska Bosch PKF 645B17E od společnosti s úžasnou pověstí Bosch jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě v akci! Právě teď jen za 8 492 Kč.