Sklokeramická varná deska Mora VDSK331FF

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s výkonným pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDSK 331 FF. Deska nabízí 2... více informací »
Sklokeramická varná deska Mora
Značka: Mora
3 289 Kč
Ověřit dostupnost
Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s výkonným pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDSK 331 FF. Deska nabízí 2...

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s výkonným pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDSK 331 FF. Deska nabízí 2 varné zóny, které zahřívají pouze dno nádobí, což výrazně šetří energii. Bezpečná manipulace S ukazatelem zbytkového tepla budete vždy vědět, zda je ještě varná deska horká či už je bezpečná na dotek. Varná deska disponuje dětským zámkem, který zabráňuje přenastavení a blokuje ovládání. Po odebrání nádoby z desky se po určitém čase bez přerušení provozu deska sama automaticky vypne. Využít můžete také časovač, který bude sledovat čas vaření za vás.

Často hledaný produkt Sklokeramická varná deska Mora VDSK331FF od značky s dlouholetou tradicí Mora máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 3 289 Kč.