Sklokeramická varná deska MORA VDST 650 FF

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s perfektním pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDST 650 FF. Ta nabízí 3 varné zóny, které... více informací »
Sklokeramická varná deska MORA VDST
Značka: Mora
4 989 Kč
Ověřit dostupnost
Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s perfektním pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDST 650 FF. Ta nabízí 3 varné zóny, které...

Sklokeramická deska Užijte si každodenní vaření s perfektním pomocníkem, jako je vestavná deska MORA VDST 650 FF. Ta nabízí 3 varné zóny, které zahřívají pouze dno nádobí, což výrazně šetří energii. Bezpečná manipulace S ukazatelem zbytkového tepla budete vždy vědět, zda je ještě varná deska horká či už je bezpečná na dotek. Nechybí ani dětská pojistka (funkce KeyLock), která brání přenastavení a blokuje ovládání. Po odebrání nádoby z desky se po určitém čase bez přerušení provozu deska sama automaticky vypne. Využít můžete také časovač, který bude sledovat čas vaření za vás. Chytré funkce Sklokeramická varná deska je plná chytrých funkcí. Mezi ně patří například funkce KeepWarm, která udržuje teplotu na 70 °C a pokrm tak zůstane teplý do doby, než jej budete servírovat. Využít můžete také funkci Pause, která zastaví momentální vaření bez ztráty nastavených parametrů.
Tento akční a ve slevě produkt Sklokeramická varná deska MORA můžete získat bez obtíží na webu v kategorii sklokeramické desky! Získejte jiné produkty z této populární sekce jednoduše online! Věhlasná značka Mora dlouhodobě prodává top výrobky Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více produktů od značky Mora. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sklokeramická varná deska MORA VDST 650 FF pocházející od značky Mora máte možnost získat zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za 4 989 Kč.